Menu:

3D nášlapy na schody

Trojrozměrnost je jakousi vlastností, která je v současné době vyžadována prakticky všude. Když se podíváme třeba na počítačové hry anebo různé obrázky, tak zjistíme, že je jim přidáván třetí rozměr velmi často. Není ani divu, jelikož takovéto trojrozměrné záležitosti jednak dobře vypadají a jednak také dovedou upoutat pozornost mnohých lidí, kteří mají rádi něco nového, co je neotřelé.

Typickým příkladem takovýchto neotřelých věcí jsou i 3D koberce, které se mohou prodávat v různém provedení. Zajímavé jsou například 3D nášlapy na schody, jež dovedou vytvořit velmi kouzelnou atmosféru v interiéru, jehož součástí je schodiště. Pokud bychom se měli zabývat takovýmito nášlapy na schody konkrétněji, tak zjistíme, že se jedná o nášlapy, které jsou označeny 3D a mají různé názvy. Jakýmsi příkladem může být třeba nášlap Johanna 3D. Jedná se o nášlapy z kobercoviny, které jsou charakteristické tím, že vytvoří z vizuálního hlediska takzvaný 3D efekt. Levné koberce takovýto efekt dovedou vytvořit jen velmi těžko, jelikož se jedná o koberce, které nejsou přímo připraveny na takovéto 3D řešení. Velkou výhodou nášlapů na schody, které jsou 3D je zejména to, jak vypadají.

Lidé se určitě takovýchto nášlapů na rozdíl od nášlapů klasických bojí, protože nejsou standardní. Není třeba se ovšem ničeho bát, jelikož obrazce vytvořené těmito nášlapy jsou přinejmenším hodně zajímavé a poutavé. Jinak je také spodní část nášlapů Johanna 3D opatřena potřebnou lepící plochou, které je pomůže přichytit. Klasické koberce na schody tuto plochu zpravidla nemívají a je pak velmi složité kupovat zvláštní lepidlo a snažit se je nějakým způsobem přichytit ke schodům. Lemování obšitím je u těchto 3D koberců samozřejmostí.          

12. 09. 2011