Menu:

Čedičová interiérová dlažba

Stavíte dům a rádi byste si nechali poradit, jakou interiérovou dlažbu položit do Vaší nově vybudované domácnosti? Keramika Soukup nabízí ke koupi velký sortiment interiérové dlažby, kterou vyrábí z kvalitního materiálu čediče. Tato velice četná tmavá výlevná vyvřelá hornina se vyznačuje dlouholetou životností. Čedič však nenachází využití pouze v oblasti na výrobu štěrku a kameniva do betonů, ale také na podlahy rodinných domů a teras.

Setkat se s ní však velmi často můžeme také v komerčních prostorech. Své využití nachází také jako podlaha vináren, restaurací, vinných sklepů i diskoték. Vzhledem ke svému nevšednímu vzhledu je možné ji použít také na výrobu podlah v památkových objektech, historických budovách a nejrůznějších dílnách. Z čediče se vyhotovují také venkovní chodníky. Všeobecně čedičová dlažba umožňuje mnoho způsobů pokládky.

Kupříkladu čedičovou dlaždici Thales Beta schodnice je možné na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/interierove-dlazby pořídit jak v levém, tak v pravém zrcadlově obráceném provedení. V interiérech budov vytvoří jedinečnou atmosféru interiér D250/22 s mrazuvzordnými vlastnostmi. Tato čedičová dlažba je na rubové straně jemně rýhovaná, což pomáhá vytvořit v interiéru jedinečný vzhled. Keramika Soukup nemá ve svém nabídkovém katalogu pouze čedičovou interiérovou dlažbu, ale také keramické obklady a dlažby, s nimiž lze vykouzlit krásné koupelny i kuchyně. Vyberte si na výše uvedené webové adrese interiérovou dlažbu, která bude chloubou Vaší domácnosti i komerčních prostor!  

30. 06. 2014