Menu:

Kobercové nášlapy Dora

Pokud potřebujete opravdu hezké doplnění interiéru vašeho domu, tak stoprocentně oceníte i kobercové nášlapy, které by měly být nedílnou součástí každého schodiště. Bezesporu každé schody by měly nášlapy na schody mít, jelikož s nimi vypadají hezky a také nedochází k jejich velkému opotřebení.

Pokud bychom měli mluvit podrobněji o kobercových nášlapech, tak je zapotřebí říct, že jejich vizáž je velmi podobná, jako je tomu u koberců. Vždyť nášlapy na schody jsou v podstatě jakési malé koberce, které jsou prakticky na každém schodě zvlášť. Velmi zajímavou variantou nášlapů na schody jsou nášlapy Dora. Jedná se o malé koberečky, které jsou schopny velmi dobře oživit interiér prakticky jakéhokoli domu anebo bytu. Vždyť třeba takové mezonetové byty mají pochopitelně také nízká schodiště, která je zapotřebí oživit. Hodně zajímavé jsou tyto nášlapy zejména díky tomu, že jsou vyrobeny z pruhované kobercoviny, která je schopna působit v interiéru velmi živě a zajímavě. Pruhy jsou moderní prakticky v každé domácnosti. Ostatně o tomto faktu nás přesvědčí i kusové koberce, které fungují pouze jako jakýsi doplněk podlahy v určitých místnostech.

Kobercové nášlapy Dora jsou ze spodní strany opatřeny samolepící vrstvou, která z nich dělá velmi bezpečné pomůcky, jež zabrání nepříjemnému proklouznutí. Samolepicí vrstva je na každém nášlapu, takže není zapotřebí kupovat žádné lepící prostředky, které by jinak samotné koberce na schody přilepily. Hodně dobré je také to, že jsou koberce tohoto typu lemovány chemlonem, jenž je kolem těchto koberců obšit. Chemlon je pochopitelně vyroben v odstínu samotného koberce, takže není problém s tím, že by nějak nekorespondoval s interiérem určité místnosti. Takovéto obšité koberce umí dokonale držet tvar tak, jak by bylo zapotřebí. Ochrana schodu bude takto ještě kvalitnější a dokonalejší, než je tomu u schodů, které jsou opatřeny pouze klasickými nášlapy.               

12. 09. 2011