Menu:

Kobercové nášlapy Hannah

Značkové kobercové nášlapy určitě nikoho neurazí, ba naopak jsou schopny z domácnosti udělat opravdu hodně zajímavý interiér, který jen tak nikdo nemá. Schody jsou bezesporu jakýmsi hluchým místem, jelikož se většinou dají z hlediska svého desénového provedení jen velmi těžko nějakým způsobem upravovat.

Říká se, že co se většinou na schodech nestihne upravit přímo při jejich výrobě a instalaci do interiéru, to je již ztraceno. Naštěstí existují koberce na schody, které jsou schopny i z fádních schodů vykouzlit hodně zajímavý prostor, který může být pro určitou místnost jakýmsi stěžejním bodem a místem, na které se bude dívat každý příchozí. Koberce na schody jsou často označovány jako nášlapy. Tento termín ovšem ještě až tolik nezdomácněl. Pokud bychom měli vybírat nějaké značkové nášlapy na koberce, tak velmi dobrou volbou jsou třeba nášlapy Hannah, které disponují těmi nejlepšími vlastnostmi, stejně jako mnohé klasické či kusové koberce různých věhlasných značek. Nášlapy na schody značky Hannah jsou především skvělým módním doplňkem, který umí vytvořit i z interiéru, jenž není z hlediska vzhledu příliš progresivní, krásné místo, na které se člověk velmi rád vrací. Jak se říká, bydlení je hra, a mnozí lidé si jistě budou mnout ruce, když uvidí, že nášlapy na schody Hannah je možné sehnat hned v několika různých variantách provedení. Hodně oblíbené jsou tyto nášlapy zejména v béžové barvě.

Vybrat je ale také možné hned dalších pět krásných barevných provedení. Zajímavé jsou třeba také červené nášlapy anebo nášlapy hnědé barvy. Upevnění nášlapů tohoto typu je naprosto triviální, jelikož disponují samolepicí fólií ze spodní strany. Takto se dají velmi pohodlně přichytit k samotným schodům. Opotřebení schodů bude také díky těmto nášlapům minimalizováno. Stoprocentně je možné se spolehnout na to, že schody zůstanou po dlouhou dobu hezké. Stačit bude pouze vyměnit samotné nášlapy za nové. 

12. 09. 2011