Menu:

Kobercové nášlapy Hippie

Vybrat si krásné kobercové nášlapy není až tolik složité, jelikož třeba takové nášlapy na schody Hippie jsou opravdu hodně poutavou záležitostí. Jedná se o nášlapy, které jsou schopny upoutat jak svým tvarem, tak logicky také možnostmi barev, které nabízejí. Jedná se o nášlapy vysoké kvality, takže není problém se spolehnout na jejich dlouhou hezkou vizáž a také na to, že nášlapy jednoduše nebudou hned tak okoukané.

Když bychom měli mluvit o nášlapech Hippie podrobněji, tak je třeba začít zejména barvami. Podobně jako kusové koberce jsou schopny i nášlapy Hippie nabídnou pestrou paletu různých barev, které se mohou hodit velmi dobře prakticky k jakýmkoli interiérovým doplňkům. Pokud budeme z hlediska barevného spektra konkrétnější, tak zjistíme, že v nabídce jsou celkem tři odstíny barev, přičemž je pochopitelně možné volit tyto odstíny v různě tmavých variantách. Varianty barev jsou v modré, červené a také šedé variantě. Výběr je pochopitelně závislý hlavně na tom, jak vypadá samotný interiér určitého domu. Je logické, že pokud je třeba místnost laděna do šedé, tak určitě zákazník nezvolí modrou, která by zcela jistě s celkovou vizáží určitého pokoje korespondovala jen velmi těžko. Ostatně i třeba levné koberce mnohdy nejsou zrovna ideální variantou do honosně vypadajícího bytu anebo jiného interiéru. Nášlapy Hippie nejsou nikterak drahé a vypadají opravdu hodně zajímavě.

Určitě je třeba říct, že jejich výhody ovšem tkví i jinde. Jsou schopny velmi efektivně zabránit opotřebení schodiště, ke kterému by zcela jistě přišlo. Podobně jako koberce jsou i nášlapy přichyceny ze spodní strany samolepící vrstvou, takže určitě nedojde k jejich odstranění pouhým nášlapem nohy. Pevné přichycení je u nášlapů velmi důležité, jelikož v opačném případě by mohlo dojít k tomu, že se někomu stane velmi nepříjemný úraz spojený s pádem ze schodů.

12. 09. 2011