Menu:

Kovové nášlapy na schody

Schody a schodiště tvoří jednu ze stěžejních součástí mnohých domácností. Určitě je zapotřebí říct, že schody mohou vypadat nejen skvěle, ale mohou být i bezpečné a plnit další důležité funkce. Pokud si někdo pořídí schody a ty nevypadají příliš dobře, anebo koupí domek, v němž již schody jsou, ale ne dle jeho představ, může klidně volit nášlapy jako cestu ke změně. I obyčejné nášlapy na schody dovedou oživit schodiště doslova dokonale.

Koupit si přitom mohou zájemci jakékoli nášlapy dle vlastního výběru. Jednu z alternativ nabízejí například kovové nášlapy na schody. Ty jsou neskutečně pevné a mohou schody opatřit bezpečnostní vrstvou. Kovové nášlapy na schody se vyrábějí v celé řadě variant a mnohdy vypadají jako součást schodiště perfektně. Kovové nášlapy se často využívají na schody, které nejsou součástí samotného rodinného domu, ale více využity jsou spíše na schody stavebního charakteru anebo v některých firmách. Jde o velmi pevné schody, které se neohnout za žádných událostí. Jejich vzhled se vyznačuje tím, že nášlapy jsou děrované a mají tvar obdélníku. Koupit se ale dají i nášlapy, které jsou plné a mohou být na povrchu opatřeny klasickými výstupky, jež zabraňují podklouznutí člověka, jenž se po nich pohybuje. Tyto kovové schody jsou co do hmotnosti o něco těžší.

Co do barevnosti schodů, pak asi nejrozšířenější formu kovových nášlapů tvoří nášlapy vyrobené z nerezu. Ty jsou schopny vydržet i v exteriéru velmi dlouhou ve stejné podobě, jako tomu bylo po jejich výrobě. Ideální je si vybrat nášlapy třeba na webu www.swn-schody.cz, který jich nabízí velké množství, a to nejenom v kovovém provedení. Velikostně se mohou nášlapy mimo jiné taktéž docela lišit, nicméně dají se koupit, a to i docela levně. Ušetřit se na nich dá docela efektivně.

18. 02. 2013