Menu:

Schody

Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu a nyní zvažujete, jaké schody zvolit do Vašeho nového bydlení? Výběr toho pravého schodiště, které bude splňovat všechny potřebné parametry a ještě k tomu bude ladit s ostatním vybavením, není vůbec nic lehkého, avšak díky společnosti SWN Moravia to můžete zvládnout mnohem snadněji, než kdybyste se rozhodli řešit tuto záležitost sami.

Vzhledem k tomu, že se u koupě schodů nejedná o krátkodobou záležitost, je potřeba jim věnovat patřičnou pozornost. Schodiště od nepaměti patří k propojování jednotlivých podlaží, tudíž se bez nich jen stěží obejdeme ve vícepatrových rodinných domech či průmyslových objektech. Společnost SWN Moravia je skutečným odborníkem na výrobu i prodej schodišť, jak do interiéru, tak exteriéru. Do venkovních prostor si můžete zakoupit na této webové adrese www.swn-schody.cz některé z kovových schodišť.

Velmi originálním řešením, jak ušetřit potřebný prostor, je například točité kovové schodiště Spiral. Svým jedinečným vzhledem uspokojí přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Do venkovních prostor firemních společností se skvěle hodí kovové schodiště Elegant Exteriér. U obou typů schodiště lze zvolil jiný typ nášlapů, než je u schodišť uveden. Kovové schodiště Runy je nejen velmi praktické, ale také odolné vůči nepříznivým přírodním vlivům. Společnost SWN Moravia doporučuje toto schodiště umístit do průmyslových objektů i soukromých rezidencí. V katalogu této společnosti však naleznete také dřevěná a kombinovaná schodiště.

29. 09. 2013