Menu:

Zátěžové nášlapy Ecostep

Kvalitní schodiště si vyžaduje také adekvátní péči. Pokud máte doma schody, tak byste zcela určitě měli těmto schodům věnovat dostatečnou pozornost. Pokud tomu tak není, je velmi pravděpodobné, že dojde k jejich opotřebení a nepříjemnostem, které jsou potom spjaty se samotnou renovací schodů jako takových.

Ideální je v případě opotřebování schodiště zejména prevence. Ta spočívá zejména v nakoupení kvalitních nášlapů na schody. Jde v podstatě o koberce na schody, které jsou přímo konstruovány tak, aby byly jednak schopny schodiště ochránit a jednak také vypadají skvěle a tvoří nedílnou součást doplnění každého interiéru. Velmi zajímavou variantou kobercových nášlapů jsou bezesporu kobercové nášlapy Ecostep, které disponují hned několika základními výhodami. V první řadě je nutné poznamenat, že se jedná o zátěžové nášlapy. Tato vlastnost zajišťuje těmto nášlapům poměrně vysokou výdrž i v případě, že je chůze po schodech opatřených takovýmito nášlapy velmi frekventovaná. Zátěžové nášlapy Ecopstep jsou přímo konstruovány na vysokou zátěž stejně jako je tomu i u kteréhokoli zátěžového koberce jako takového.

Ze spodní strany jsou na těchto zátěžových nášlapech vrstvy lepidla, které jsou ideální zejména v tom ohledu, že nášlap ani při samotné chůzi neuhne a zůstane na místě, na které prostě a jednoduše patří. Díky těmto kvalitním nášlapům také nedochází k nepříjemným zraněním, která jsou bohužel na schodištích jako takových poměrně častou záležitostí. Jinak je také zapotřebí konstatovat, že tyto nášlapy mají i pevné hrany, které zajišťují jejich stálou vizáž. Nášlapy tak nebudou nijak měnit svůj tvar. Ostatně i kusové koberce mnohdy mají právě takovéto okraje, jelikož velmi často dochází ke změnám jejich tvarů, což rozhodně není nijak žádané. Kusové koberce stejně jako nášlapy vydrží v případě značkového kvalitního provedení hodně, takže není zapotřebí na jejich koupi šetřit.

12. 09. 2011